Hakkımızda

Trabzon’a ait yöresel el sanatlarımız olan Trabzon Kazaziyesini tüm dünyaya ulaştırmak adına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmak için KAZAZİYEBURADA!

Kazaziyeburada.com

Altın ve gümüş el işçiliği takı sanatının merkezi olan Trabzon’da 1945 yılında başladığımız Trabzon El Sanatları (Kazaziye, Hasır, Telkari) faaliyetlerimizi, değişen teknolojinin gereği olarak, tüm dünyaya ulaştırmak adına kazaziyeburada.com adı altında online ortama taşıyoruz.

Misyonumuz

Geçmişten aldığımız mirası gelecek nesillere en iyi şekilde taşıyabilmek adına sürdürdüğümüz el emeği göz nuru, Trabzon’a ait yöresel el sanatlarımız olan Trabzon Kazaziyesini tüm dünyaya duyurmak.

Neden Kazaziyeburada?

Üreticiden tüketiciye aracısız hizmet etmek adına kurulan kazaziyeburada, en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri sunuyor. Sonuna kadar ürünün arkasında duran firmamız, 12 ay içinde birebir değişim garantisi sunuyor.

Ürünlerimiz

Satışını yaptığımız toptan ve perakende tüm ürünlerimizi, kendi atölyelerimizde imal etmenin ve yine kendimize ait olan vitrinlerden sizlere sunmanın onurunu yaşamaktayız. Bütün ürünlerimiz yılların birikimine dayanan tecrübe ve kaliteyle sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca firmamız olarak her ürünün 12 ay boyunca birebir değişim garantisi altında olduğunun özellikle altını çizmekteyiz.

Neden Kazaziyeburada Firmasını Seçmeliyim ?

Ürün seçiminde ve sonraki süreçte her an satış temsilcisine ulaşma garantisi sunuyoruz. Temsilcimizin sorununuzu çözeceği konusunda emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için olmazsa olmazımızdır.

Ürünlerimiz kendi üretimimiz olduğundan piyasa fiyatlarının oldukça altındadır. Fiyatları belirlerken kaliteden asla taviz vermemeye özen gösteriyoruz.

Ürünlerimiz 12 ay birebir değişim garantisindedir. Üretim nedenli sorunları kapsam içine aldığımız gibi kullanımdan dolayı oluşan sorunlarda da müşterilerimize kolaylıklar sağlamaya çalışacağız.

Kargonun müşteriye ulaşmasından itibaren sorgusuz sualsiz 14 gün içinde müşteri ürünü iade edebilir.

Tüm ürünleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak gönderiyoruz. İadelerde kargo ücreti tarafımızdan ödenir. Sadece garanti kapsamındaki ürünlerin değişimi için kargo tarafınıza aittir.